• Adres
  • Mimarsinan Mh. İsmet İnönü Bul. No:157 Kat:1 Atakum SAMSUN
  • Telefon
  • +90 362 435 27 07

Hizmetlerimiz

Dramix Çelik Tel Beton Donatısı

Dramix betonun mukavemetini artıran çelik tellerden oluşur. Tutkal ile yapıştırılmış demetler; Beton içerisinde homojen dağılım sağlar. Yüksek uzunluk/çap oranına sahiptir. Kolayca betona ilave edilir. Tellerin kancalı oluşu ankrajı sağlar.

Laser Screed Beton Serme Teknolojisi

Endüstriyel zemin betonu uygulamalarında, beton serme teknolojisindeki en ileri seviye olan Laser screed makinesi ile klasik beton serme tekniklerine göre çok daha düzgün yüzeyli zeminler yapılabilmektedir.

Yüzey Sertleştirici Uygulaması

Beton zeminlerin, yüzey aşınmalarına karşı korunması için kullanılan çimento esaslı ve mineral agregalı (kuvars, korund, silisyum karbür agregalar) yüzey sertleştirici.

Endüstriyel Beton Zeminler

Fabrikalar, lojistik depolar, yüksek raflı dağıtım merkezleri, beton yollar, liman sahaları, otoparklar ve akaryakıt istasyonları gibi farklı kullanım amaçlarına sahip, sabit veya hareketli yükler altındaki beton zeminleri.

Dekoratif Beton Zeminler

Beton yüzeylere uygulanan özel doku, desen ve renk uygulamaları ile, doğal taş dokusundan farksız görünür ve zeminlerinize estetik değer kazandırır.

Parlak Beton Zeminler

Parlak yüzeyli zemin beton sistemi; özel elmas aşındırıcılı yüzey silim makineleri ile pürüzlü, mat ve kirli görünümlü yeni veya eski beton yüzeylerin kazıma, parlatma ve kimyasal yüzey koruma işlemleri yapılarak cam gibi parlatılmasıdır.